Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące działania systemu? Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie. Jeśli nie znalazłeś interesujących Cię informacji sprawdź również zakładkę Porady. Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z nami.

Do użytkowania aplikacji wraz z zapisywaniem szczegółowych danych identyfikujących podpis polecamy tablety Samsung Galaxy Tab od serii 6.

Aplikacja działa również na telefonach Samsung Note 20 (mała wielkość czcionki ze względu na wielkość telefonu). 

Makler przygotowuje draft umowy na tablecie lub aplikacji Web. System wysyła powiadomienie do klienta z linkiem do umowy. Klient aktualizuje swoje dane i/lub zgody RODO, oraz pobiera umowę w PDF. Podpisuje ją Profilem Zaufanym (zalecane) lub ręcznie i wgrywa do systemu. Makler zostaje o tym poinformowany i zatwierdza umowę.
Umowy zapisują charakterystyczne dane podpisu składanego przez klienta takie jak: szybkość pisania, siła nacisku. Dodatkowo aktualne współrzędne GPS oraz znacznik czasu z serwera czasu. Całość jest podpisywana certyfikatem SSL który pilnuje integralności dokumentu.

Pobierz darmową wersję i przetestuj aplikację już dzisiaj!

Zgłoś chęć otrzymania konta testowego i pobierz aplikację. Wersja demo systemu ma aktywne wszystkie funkcjonalności przez 14 dni od zainstalowania.

Po tym czasie możesz przedłużyć wszystkie funkcjonalności wybierając jeden z pakietów dostępnych w cenniku.

Pobierz aplikację